MÖBLER / Bord / Satsbord 16326374

nr 1632 6374

Satsbord

3 delar, mahogny. Höjd: längd: 60 cm, djup, 43, höjd: 55 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 juli 2024
kl 18:00:13

15/7 15:28:31 1      Vinnande bud